Vi på Gleitmo


Ingenjörer. Vissa med forskarbakgrund. Och en trafikpilot. Vi som arbetar på Gleitmo är en samling prestigelösa specialister som förenas av fokus på kundnytta, att leverera rätt lösning och en öppenhet och vilja att lära nytt. Kontakta oss så hjälper vi dig att växa.

Expertområden

Specialsmörjmedel
Magnus Björnberg
magnus@gleitmo.se
Mobil: 0707-38 94 57
Direktnr: 0300 – 333 38


SpecialsmörjmedelAS-300x300
Anders Sundström
anders.sundstrom@gleitmo.se
Mobil: 0707-28 99 89
Direktnr: 0300 – 459 302


VD/Säljchef
Jonas Lindhe
jonas@gleitmo.se
Mobil: 0707-38 86 26
Direktnr: 0300 – 333 35


Lennart_ATätningsmedel, lim & specialsmörjmedel
Lennart Älvero
lennart@gleitmo.se
Mobil: 0708-91 54 95
Direktnr: 0300 – 333 36


Limnings- och tätningsteknik samt släppmedel
Malin Nordgren
malin@gleitmo.se
Mobil: 0702-80 20 32
Direktnr: 0300 – 333 37


produkter_top_justeradProduktchef
Sven Berlander
sven@gleitmo.se
Direktnr: 0300 – 333 34

Ansvarsområden

Kvalitet & miljö
Anders Greschik
anders@gleitmo.se
Mobil: 0735-25 54 63
Direktnr: 0300 – 333 31


Ekonomichef
Angela Jonsson
angela@gleitmo.se
Direktnr: 0300 – 333 32


Ekonomi och administration
Kersti Albemark
kersti@gleitmo.se
Direktnr: 0300 – 333 33


Lager, Logistik & Inköp
Peter Pons
peter@gleitmo.se
Mobil: 0736-19 92 39
Direktnr: 0300 – 333 39


Lager & logistik
Jonas Råstedt
jr@gleitmo.se
Direkt: 0300-459301


Lager & logistik
Denis Bajramovski
db@gleitmo.se
Direkt: 0300-459 301


Lager & Logistik
Victor Fransson
victor@gleitmo.se
Direkt: 0300-459 301


Support & Innesälj
Andreas Johansson
andreas@gleitmo.se
Mobil: 0738-79 89 39
Direkt: 0300-459 303